KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15978229

nr 1597 8229

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad, -55, komposition. Blandteknik, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 februari 2024
kl 18:05:36